Spustili jsme nový web na výuku angličtiny www.landigo.cz
jazyky se učím doma na počítači, v autě, ze smartphonu...

Landi 15: Učím se na PC, baví mě to a mám výsledky

Fotokvízy jsou zábavné, návykové a účinné

Připravuji si lekce pro iPhone/Android


Landi Angličtina
Ultimate 15.

Nejvýznamnější novinka za 24 let existence produktů Landi.

Nejobsáhlejší edice kurzu Landi přichází s desítkami užitečných novinek. Landi 15 díky svému rozsahu pokrývá celou škálu obtížností od úrovně úplných začátečníků až po pokročilé studenty.


Akce pro majitele řady 11 - upgradujte na verzi Landi Angličtina 15 Ultimate se 40% slevou.


Učení s fotokvízy vás bude bavit!  Při testování jsme nenalezli uživatele, kterého by fotokvízy nezaujaly - testovali jsme na dětech, studentech VŠ, manažerech, seniorech. Od kvízů se prostě nemohli odtrhnout.

Vyzkoušejte si ukázkové kvízy online


Nikdy nebylo učení se s kurzy Landi tak zábavné a názorné, jako s novými fotokvízy. Landi 15 obsahuje na 3000 kvízových otázek (přes 6000 fotografií). Kvízy jsou rozděleny podle obtížnosti na úrovně od úplných začátečníků až po pokročilé studenty (A1-C1).

Fotokvízy jsou provázány s osvědčenými technologiemi Landi. Libovolné položky z fotokvízů si můžete posílat do souboru Pamatuj!. Dále si můžete vytvořit videolekci pro iPhone/Android, cestovní CD/mp3, výukový spořič obrazovky či tapetu na ploše.

Landi Angličtina 15 - ultimate je nejobsáhlejší kurz Landi. Kromě spousty novinek, nových fotokvízů, výkladového slovníku, optimalizovaného vytváření lekcí pro iPhone/Android obsahuje vše z kurzů řady 11 (začátečníci+středně pokročilí).

Videolekce do mobilu - v Landi 15 si můžete vytvářet vlastní videolekce do mobilu. Vyberte si slovíčka, která se chcete naučit, přiřaďte si k nim obrázek a Landi 15 vytvoří optimalizovanou videolekci pro iPhone/Android.Velice se osvědčilo vytvořit si videolekci z fotokvízů. Samozřejmě si můžete nastavit, jaké se zobrazí titulky (anglické/české/žádné), jaká bude pauza mezi větami (abyste si mohli větu zopakovat).
Výklad gramatiky - výuka gramatiky (verze Landi 15 ultimate obsahuje přes 8 hodin) prostřednictvím ozvučených animací je koncipována jako rozhovor učitele a studenta. Velmi názorným a záživným způsobem budete seznámeni s novými gramatickými jevy. Většina animací je přibližně pětiminutová, obsahuje výklad, procvičení a závěrečné shrnutí gramatiky.
Konverzace formou ozvučených fotopříběhů - soubor ozvučených fotopříběhů vás poutavou konverzační formou seznámí se základními obraty. Nejenže se nebudete nudit, ale naučíte se spoustu užitečných slov, frází a gramatických konstrukcí.

Slovník propojený s vyhledávací centrálou - obsahuje na 40 tisíc ozvučených slov, zároveň díky propojení s vyhledávací centrálou prohledává celý kurz. Po vyhledání slova vám Landi nabídne i mnoho příkladových vět. Přidejte si ke svému heslu vlastní obrázek a vytvářejte si vlastní lekce s vlastními slovíčky!

Ve verzi 15 byl slovník značně inovován a rozšířen, obsahuje inteligentní našeptávač, umí vyhledávat slova podobná či slova s překlepy.Výkladový slovník, slovník synonym - nově verze 15 obsahuje výkladový slovník WordNet. Je vhodný zejména pro středně pokročilé a pokročilé studenty. U každého hesla naleznete definice řazené podle významů, synonyma a příklady užití. Vše je provázáno odkazy s hlavním překladovým slovníkem. WordNet obsahuje přes 200 tisíc významů.Mám se slovíčko naučit? Slovník v Landi 15 má funkci, která vám poradí, zda je slovíčko důležité.

Návod: Učení mě baví a nezabere mi téměř žádný čas
Učte se na cestách - Landi 15 umožňuje uživateli zvolit jakékoli obraty a nechat si z nich vytvořit cestovní CD/mp3 na míru. Můžete si tak sestavit vlastní lekce a ty používat ve svém přehrávači v autě, mobilu nebo třeba v mp3 přehrávači. Můžete použít věty z konverzačních fotopříběhů, gramatických cvičení či z částí věnovaných rozšiřování slovní zásoby. Pomocí zvukových profilů si přesně nastavíte, jak má být CD/mp3 sestaveno.Moje vlastní CD-R do auta -
pomocí zvukových profilů jsem si nastavil, že budu mít zvuk v následující formě: Český zvuk (můj vlastní) - pauza (lze si nastavit délku, v této pauze slovíčko vyslovuji) - anglické slovo - anglické slovo zpomaleně (vše je možné si libovolně nastavit, místo zpomaleného slova můžu mít třeba 3x anglický výraz normálním tempem).Vestavěný editor - Landi 15 obsahuje kompletní sadu funkcí na vytváření vlastních lekcí. Můžete si vytvořit neomezený počet vlastních výukových souborů, každý z nich může obsahovat libovolný počet lekcí.

Tip - slovník prohledává zároveň obsah všech nainstalovaných kurzů. Sestavte si vlastní lekce z příkladových vět. Je velice účinné mít např. vlastní lekci s vlastními slovíčky doplněnou příkladovými větami.Obrázkové lekce - vytvořte si lekci s obrázky několika kliknutími! Tyto lekce můžete používat při zkoušení, můžete též tapetu na ploše proměnit ve výukový nástroj.


Ze svých slovíček si také můžete vytvořit spořič obrazovky.Zkoušení znalostí - při zkoušení je možno používat několik základních módů - přímý překlad, překlad s vlastním hodnocením, výběr z možností, diktát. Další novinkou je použití zvukových profilů, je možné například nastavit, aby vám po chybné odpovědi zazněla originální výslovnost a následně zpomalená výslovnost. Dále se při zkoušení nově používají obrázky, dochází tak k přirozenějšímu zažití nových jevů asociací slovíčka a obrázku.

Memorganizer - celý proces zkoušení je pečlivě sledován plánovačem výuky Memorganizerem, který má za úkol optimalizovat výukový proces. Výrazy, které vám činí potíže, si budete opakovat výrazně častěji než bezproblémové výrazy, zároveň Memorganizer počítá optimální intervaly opakování tak, aby byla respektována vaše individuální křivka zapomínání.

Kartičky - s kurzem Landi 15 si můžete jednoduše vyrobit oboustranné kartičky s hesly a obrázky. Tuto osvědčenou metodu používal údajně i Karel IV.

Dvousloupcový tisk - tip na cestu do práce či do školy - vytiskněte si slovíčka, papír přeložte a můžete se učit slovíčka ke zkoušce třeba v MHD.

Trenér výslovnosti - tato funkce vám umožní si zdokonalit svoji výslovnost. S pomocí mikrofonu si porovnáváním s originálem můžete zdokonalit výslovnost tak, že vám ji budou závidět i mnozí učitelé.

Zpomalená výslovnost - je pro vás tempo anglické výslovnosti příliš rychlé? Náš produkt umožňuje vše elektronicky zpomalit.Učím se průběžně - kdykoli při práci narazím na cizí slovo, pošlu si jej do schránky (funguje to v Exploreru, Firefoxu, Wordu - zkrátka ve všech programech používajících schránku) - Minipanel mi automaticky zobrazí překlad.Dále si ke slovu dvěma kliknutími přiřadím vlastní obrázek a pošlu si slovíčko spolu s obrázkem do souboru Pamatuj! Pomocí editoru si vytvářím vlastní lekce slovíček, cestovní CD, tapetu na ploše - zkrátka novými slovíčky jsem obklopen tak neprostupně, že se je prostě nemůžu nenaučit.
HW nároky na Landi 15: PC s procesorem o minimální frekvenci 1GHz, paměť 1GB (doporučeno 2GB), DVD-ROM mechanika, 5GB místa na HDD, zvuková karta, mikrofon. Operační systém Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 /64 bit. verze)

Landi 15 lze bez problémů nainstalovat na počítače bez DVD-ROM mechaniky. Stačí překopírovat obsah DVD-ROM třeba na flashdisk a pak instalovat z něj.

Produkty řady 15 je možné nainstalovat na tři počítače. Licence nemají žádné časové omezení a lze je také neomezeně přenášet z jednoho počítače na druhý. Landi 15 může využít celá rodina, můžete si koupit produkt společně s přáteli a o licence se podělit.Nejžádanější

Landi Angličtina 15 Ultimate.
Landi Němčina 15 Ultimate.

Landi Francouzština 15
Landi Španělština 15
Landi Italština 15

Videokurzy
Photoshop CS6 základy
Photoshop CS6 pro fotografy
Excel pro pokročilé
MS Office 2010 prakticky
Vytváříme web v HTML/CSS
Javascript videokurz

Náš program na výuku jazyků (předchozí verze na výuku angličtiny) vyhrál velký test jazykových programů časopisu Click. Též program obdržel ocenění Palec časopisu Computer.
Učení mě baví


Fotokvízy jsou jednou
z nejvýznamnějších novinek
řady Landi 15. Při testování
jsme nenalezli uživatele,
kterého by nezaujaly.
Ukázky fotokvízů

Nejobsáhlejší kurz Landi


Landi 15 přichází se spoustou novinek.
Nové fotokvízy, výkladový slovník,
vytváření lekcí pro iPhone/Android.
Landi 15 též obsahuje vše z kurzů řady
jedenáct (začátečníci+středně pokročilí).

Zasílání ČR/SR


Veškeré zboží máme skladem a zasíláme
na dobírku (poštovné na Slovensko
pouze 2 €) Objednat