Prodej kurzů na DVD-ROM skončil. Nové a ještě lepší kurzy jsou nyní online:
Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština.
jazyky se učím doma na počítači, v autě, ze smartphonu...

Landi 15: Učím se na PC, baví mě to a mám výsledky

Fotokvízy jsou zábavné, návykové a účinné

Připravuji si lekce pro iPhone/Android

Angličtina efektivně
Angličtina gramatika

Tento produkt se již neprodává, byl nahrazen novější verzí.
Seznam produktů.#

  
  
  


Koncepce

Produkt Anglicky efektivně je komplexní multimediální kurz zahrnující ozvučené multimediální fotopříběhy, překladová cvičení, poslechové testy, multimediální výklad gramatiky pomocí animací. Vše je provázáno osvědčenými technologiemi, jako je rozpoznávání řeči (voice recognition), plánovač výuky Memorganizer, Trenér výslovnosti, zpomalené ozvučení, schránka Pamatuj! atd.


Ozvučené fotopříběhy

Soubor ozvučených fotopříběhů vás poutavou konverzační formou seznámí se základními konverzačními obraty. Celým kurzem vás budou provázet dva vypravěči - James a Rachel. Seznámí vás též s rodinou Beckettovou. Nejenže se nebudete nudit, ale naučíte se spoustu užitečných slov, frází a gramatických konstrukcí. Budete spolu s rodinou Beckettových nakupovat předměty běžné denní potřeby, navštívíte zoologickou zahradu, budete svědky návštěvy Catherine z Austrálie, zúčastníte se výletu do New Yorku a zažijete mnohá dobrodružství, která vám pomohou prohloubit konverzační schopnosti. Příběhy můžete sledovat s cizími nebo českými titulky, je též možné si libovolnou větu s kurzu poslat do svého souboru Pamatuj!, též je možné libovolné věty s kurzu pomocí funkce Go&Learn vypálit na audio CD.


Učte se na cestách

Modul Go&Learn umožňuje uživateli zvolit jakékoli obraty a uložit je jako audio soubory na CD. Můžete si tak sestavit vlastní lekce a ty používat ve svém přehrávači v automobilu, v diskmanovi nebo třeba v mp3 přehrávači. Můžete použít věty z konverzačních fotopříběhů, gramatických cvičení či z částí věnovaných rozšiřování slovní zásoby. Produkt též obsahuje vestavěný Editor, funkci Go&Learn můžete použít i s vlastními uživatelskými soubory (ty je možno též uživatelsky ozvučit).

Gramatika formou ozvučených animací

Výuka gramatiky prostřednictvím ozvučených animací je koncipována jako rozhovor učitele a studenta. Velmi názorným a záživným způsobem budete seznámeni s novými gramatickými jevy. Většina animací je asi pět minut dlouhá, obsahuje výklad, procvičení a závěrečné shrnutí.


Rozpoznávání řeči

Naše anglické verze jazykových programů se dočkaly převratné novinky - modulu rozpoznávání řeči. S tímto modulem můžete anglické věty či slova do produktu diktovat. Náš produkt používá engine od firmy Microsoft, který je v této oblasti považován za světovou špičku.


Zkoušení znalostí

Při zkoušení je možno používat několik základních módu - přímý překlad, překlad s vlastním hodnocením, výběr z možností, diktát. Nově je možno odpovědi diktovat za použití rozpoznávání řeči. Další novinkou je použití zvukových profilů, je možno například nastavit, aby vám po chybné odpovědi zazněla originální výslovnost a následně zpomalená výslovnost. Dále se při zkoušení nově používají obrázky, dochází tak k přirozenějšímu zažití nových jevů asociací slovíčka a obrázku.


Memorganizer

Celý proces zkoušení je pečlivě sledován plánovačem výuky Memorganizerem, který má za úkol optimalizovat výukový proces. Výrazy, které vám činí potíže si budete opakovat výrazně častěji než bezproblémové výrazy, zároveň Memorganizer počítá optimální intervaly opakování tak, aby byla respektována vaše individuální křivka zapomínání.


Fulltextové vyhledávání

Novinkou je fulltextové vyhledávání v jednotlivých částech kurzu. Je možné prohledat všechny soubory daného jazyka jedním hledáním. Potřebuje zjistit, jak se používá vazba 'so far'? Napište do textového pole tuto vazbu a program ji dále ve všech částech vyhledá.


Zvukové profily

Zvukové profily umožňují definovat způsob, jak se má v jednotlivých částech kurzu používat zvuk. Můžete si např. nastavit, aby se na vašem audio cd objevily zvuky v následujícím tvaru: česká výslovnost + místo na vaší odpověď + anglická výslovnost nebo zpomalená výslovnost 2x + originální výslovnost + česká výslovnost. Program již obsahuje předdefinované profily, můžete si samozřejmě vytvořit profily vlastní. Zvukové profily je možno používat i při zkoušení, např. po vaší chybné odpovědi může zaznít správná odpověď třikrát z toho jednou zpomaleně.


Editor

Produkt obsahuje Editor na vytváření uživatelských souborů. Editor byl kompletně přepracován, editace obratu je nyní stejně snadná, jako např. editace buňky v Excelu. Každý uživatelský obrat je možno ozvučit ve dvou verzích - anglicky a česky (český překlad je výhodný hlavně v Go&Learn).


Multiuživatelský režim

Produkt Landi využije celá rodina. Každý člen může mít vlastní nastavení, soubor Pamatuj!, Memorganizer a uživatelské soubory. Tento režim je v této verzi integrován do systému a používají se stejná jména uživatelů, jako používá systém Windows.


Kompletní instalace na harddisk

Produkt Angličtina efektivně + Angličtina gramatika je dodáván na na DVD-ROM (možno též 8xCD-ROM) a je možno a zároveň doporučeno obsah všech DVD/CD nainstalovat na harddisk. Zvýší se tím rychlost a komfort práce s programem.
Nejžádanější

Landi Angličtina 15 Ultimate.
Landi Němčina 15 Ultimate.

Landi Francouzština 15
Landi Španělština 15
Landi Italština 15

Videokurzy
Photoshop CS6 základy
Photoshop CS6 pro fotografy
Excel pro pokročilé
MS Office 2010 prakticky
Vytváříme web v HTML/CSS
Javascript videokurz

Náš program na výuku jazyků (předchozí verze na výuku angličtiny) vyhrál velký test jazykových programů časopisu Click. Též program obdržel ocenění Palec časopisu Computer.


Učení mě baví


Fotokvízy jsou jednou
z nejvýznamnějších novinek
řady Landi 15. Při testování
jsme nenalezli uživatele,
kterého by nezaujaly.
Ukázky fotokvízů

Nejobsáhlejší kurz Landi


Landi 15 přichází se spoustou novinek.
Nové fotokvízy, výkladový slovník,
vytváření lekcí pro iPhone/Android.
Landi 15 též obsahuje vše z kurzů řady
jedenáct (začátečníci+středně pokročilí).

Zasílání ČR/SR


Veškeré zboží máme skladem a zasíláme
na dobírku (poštovné na Slovensko
pouze 2 €) Objednat